Twarde PVC

I PRODUKCJA

-sprawdź mnie-
-sprawdź mnie-

Twarde PVC to główny punkt oferty naszego zakładu Anplast w Opolu. Tworzymy z niego płyty w szerokiej gamie rozmiarów. Możesz jest sprawdzić już teraz  w naszym katalogu. Każda płyta ma błyszczącą górną powierzchnię, ale matowy spód. W przyszłości nasza oferta zostanie rozszerzona o opcję z obustronnym połyskiem.

Wbrew temu co się może wydawać na pierwszy rzut oka, PVC jest obecne w wielu miejscach wokół nas. W miejscach które codziennie mijasz. Twarde PVC wykorzystasz, na przykład przy produkcji ram okiennych lub szyldów reklamowych. Jest to spowodowane szerokim wachlarzem zalet materiału jakim jest twarde PVC.

Nasze płyty są wysoce wytrzymałe, sztywne, odporne na uderzenia, ale i warunki atmosferyczne. Ekopłyta PVC znajduje zastosowanie przy produkcji kontenerów na różnego rodzaju płyny od wody zaczynając i na kwasie kończąc. To nie wszystko. Jeśli Twoja firma się zajmuje produkcją dachówek lub kartonów, wypróbuj nasze płyty jako przekładki między warstwami Twojego produktu.

Najważniejsze na koniec. To czym się wyróżniamy, to wysoka jakość produktu przy jednoczesnym dbaniu o środowisko. Ekopłyta PVC składa się w co najmniej 30% z odzyskanego materiału. Z naszymi płytami dbasz o swoje otoczenie.

II DYSTRYBUCJA

W Anplaście na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby naszego klienta. Najważniejsze jest dla nas abyś to właśnie Ty był zadowolony z kontaktu z nami. Dlatego wychodzimy Państwu na przeciw oczekiwaniom i z radością informujemy, że jeśli nie wyprodukujemy to znajdziemy płytę jakiej potrzebujesz.

W szczególności zachęcamy do sprawdzenia ofert firmy Kömmerling:

I inne.

Zachęcamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami.