PVC spienione, kolorowe

Spieniona płyta PCV nie bez powodu jest jednym z najczęściej wykorzystywanych rodzaju plastiku na świecie. Ze względu na swoją małą wagę, którą osiąga dzięki swojej spienionej strukturze, która nie rzuca się w oczy, a także w parze z dużą wytrzymałością jest produktem bardzo popularnym wśród wielu branż stawiających na wysoką precyzję wykonania produktu oraz jego atrakcyjność.

Ten produkt jest bardzo łatwy w obróbce, dzięki czemu nasze płyty są idealne do tworzenia witryn sklepowych, tablic informacyjnych, szyldów. Można z nich wykrajać litery, cyfry oraz inne formy. W naszej ofercie znajdują się też utwardzone płyty spienione, które się świetnie sprawdzają przy nadruku UV. Możliwości jest bezkres, płyta ta ma zastosowanie nawet przy produkcji okien oraz drzwi. Zalety PCV można wymieniać bardzo długo.

Dzięki temu, że nie wchłaniają wody i są trudnopalne, mają zastosowanie przy tworzeniu obudów do różnego rodzaju maszyn lub jako ścianki działowe. Z kolei odporność na działanie kwasów przydaje się przy produkcji różnego rodzaju zbiorników.

Przydaje się również przy produkcji drzwi oraz okien.