Płyty kompozytowe stalowe

Mamy Państwu do zaproponowania płyty kompozytowe, stalowe. Z wypełnieniem z polietylenu.

Płyty  kompozytowe stalowe są dostępne w  wymiarach podanych poniżej:

  • 3050 x 1220 x 2
  • 3050 x 1220 x 3

Płyty kompozytowe 2 milimetrowe są dostępne wyłącznie białe o obustronnie matowej powierzchni.

3 milimetrowe są również dostępne w wersji matowej, lecz w przypadku tego wymiaru posiadamy i płyty o powierzchni obustronnie błyszczącej.

Przedstawione wymiary gwarantują uniwersalność naszych płyt PVC. Dzięki czemu będzie je można łatwo przygotować do obróbki. Ta wielkość pozwala również na wygodny transport do wybranego punktu rozładunku. Mają fantastyczny, jednolity kolor i proponujemy je w równie atrakcyjnej cenie.

Zastosowań jest wiele, a jeszcze więcej czeka na odkrycie. Płyty kompozytowe stalowe, dzięki swojej wytrzymałości nadają się do powierzchni narażonej na obicia. Budowa pozwala na zastosowanie ich zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

Wychodząc Państwa oczekiwaniom na przeciw, pragniemy poinformować o następujących usługach.

Po wcześniejszym kontakcie telefonicznym istnieje możliwość odbioru osobistego transportem własnym lub wynajętym, niezależnie od tego, my przygotujemy i załadujemy kupione żółte płyty. Naturalnie jest i druga opcja, aby Państwu było lżej, my możemy się zająć znalezieniem transportu płyt i dostarczyć go na wybrany termin.

Kompozytowe stalowe płyty. Cięższe, solidne o obustronnie błyszczącej gładkiej, białej powierzchni.Dół i góra są stalowe, lecz między nimi jest warstwa polietyllenu.
Zdjęcie poprzeczne płyty PVC powstałej w wyniku koekstruzji. Materiał z dwóch głowic zchodzący się w jedną płytę, część jest spieniona i część twarda.