Osłony z plexi

I Bariera ochronna z plexi

Bariera ochronna z plexi w sklepie.

Osłona z plexi ze względu na swoją małą wagę w parze z dużą wytrzymałością jest produktem popularnym i szeroko używanym w wielu branżach. Są idealne w formie osłon w różnych miejscach , na przykład w sklepach spożywczych. Szczególnie przydatne w obecnych czasach pandemii. Osłona skutecznie chroni przed kaszlem, kichaniem, parskaniem, itd. Można je również łatwo formować w pożądany kształt. Możliwości jest wiele!

Oferowana osłona z plexi jest dostępna o grubości 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm, 20mm. W wymiarach wg Twojego życzenia lub w postaci całych płyt. Są to płyty przezroczyste, w sam raz do codziennego i uniwersalnego użytku. Po kontakcie z naszym przedstawicielem, przygotujemy dla Ciebie specjalną, spersonalizowaną ofertę.

II Osłony PET do masek

Już teraz w Anplaście można zamówić transparentne płyty lub rolki PET różnego rodzaju (APET, PET-G, itd.). Doskonale się nadają do produkcji masek chroniących w obecnych, niespokojnych czasach.

III DOSTAWA

Cena przewozu jest uzależniona od wysokości złożonego zamówienia oraz ilości płyt, chętnie negocjujemy i nie wykluczamy darmowej dostawy. Zachęcamy również do samodzielnego odbioru zamówionego towaru. Nasza firma działa całą dobę, więc gwarantujemy elastyczne godziny odbioru.

IV ZAMÓWIENIE

Zamówienia można dokonać drogą mailową: kontakt@anplast.opole.pl
Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego: 720-797-947